Cam Temizleme Mıknatısı

Grid Liste:

Cove Magnet Cleaner-Scraper Large - 23mm

₺670,00
Akvaryumlarınız İçin Çok Kuvvetli Ahşap Dış Gövdeli Yamulmayan paslanmaz Jiletli Şık ve Sağlam, Su da Batmayan Cam Kazıma Mıknatısları...Cove Magnet Cleaner  - Scraper 23 mm Kadar..

Cove Magnet Cleaner-Scraper Medium - 19mm

₺500,00
Akvaryumlarınız İçin Çok Kuvvetli Ahşap Dış Gövdeli Yamulmayan Paslanmaz Jiletli Şık ve Sağlam, Su da Batmayan Cam Kazıma Mıknatısları...Cove Magnet Cleaner  - Scraper 19 mm Kadar..

Cove Magnet Cleaner-Scraper Small - 15mm

₺380,00
Akvaryumlarınız İçin Çok Kuvvetli Ahşap Dış Gövdeli Yamulmayan Paslanmaz Jiletli Şık ve Sağlam, Su da Batmayan Cam Kazıma Mıknatısları...Cove Magnet Cleaner  - Scraper 15 mm Kadar..

Scraper Large Yedek Jilet

₺50,00
Akvaryumlarınız İçin Çok Kuvvetli Ahşap Dış Gövdeli Jiletli Şık ve Sağlam, Su da Batmayan Cam Kazıma Mıknatısları...Cove Magnet Cleaner  - Scraper 23 mm Kadar Mıknatıslar İçin Yedek Jilet..

Scraper Medium Yedek Jilet

₺50,00
Akvaryumlarınız İçin Çok Kuvvetli Ahşap Dış Gövdeli Jiletli Şık ve Sağlam, Su da Batmayan Cam Kazıma Mıknatısları...Cove Magnet Cleaner  - Scraper 19 mm Kadar Mıknatıslar İçin Yedek Jilet..

Scraper Small Yedek Jilet

₺50,00
Akvaryumlarınız İçin Çok Kuvvetli Ahşap Dış Gövdeli Jiletli Şık ve Sağlam, Su da Batmayan Cam Kazıma Mıknatısları...Cove Magnet Cleaner  - Scraper 15 mm Kadar Mıknatıslar İçin Yedek Jilet..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)